BEYŞEHİR - TAKAVCI MERMER DAHA DA BÜYÜYECEK

Lütfi Takavcı Mermer A.Ş. firma tanıtım programı Hilton Garden İnn otelde yapıldı. Programa Lütfi Takavcı Mermer A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Takavcı, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

02 Şubat 2017 Perşembe 12:04 < BÖLGE HABER
Lütfi Takavcı Mermer A.Ş. firma tanıtım programı Hilton Garden İnn otelde yapıldı. Programa Lütfi Takavcı Mermer A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Takavcı, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Program da konuşan Lütfi Takavcı Mermer A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Takavcı, “Lütfi Takavcı grup geçmişten gelen yılların verdiği ticari deneyim, tecrübe ve istikrarlı çalışma prensibi ile 44 yıldır bölgeye hizmet etmekte. 
Beyşehir’in en büyük yapı marketi olan Takavcı Yapı Center ve üretmekte olduğu prestijli konut projelerinin yanında, 2004 yılında Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi’nde bir ilke daha imzasını atarak Lütfi Takavcı Mermer A.Ş. olarak Beyşehir Organize Sanayii’nin ilk yatırımını kazandırmıştır”şeklinde konuştu. 
Takavcı Mermer A.Ş.’nin başarılarının artarak devam ettiğini belirten Takavcı,
“Bu başarılarımız ile yetinmeyerek şu anda 49 ülkeye olan ihracatımızı 100 ülkeye çıkarmak istiyoruz “ dedi.  Takavcı,“ Bizlerin önceliği her zaman müşteri memnuniyeti.  Lütfi Takavcı Mermer ailesi olarak Üretim felsefemiz; en kaliteli ürünlere ulaşmak için, dinamik kadromuz ile birlikte bir takım ruhu içerisinde çalışmak, teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri günü gününe izleyerek çağı yakalamak, Ar-Ge çalışmalarına önem vererek rakiplerimizin bir adım önüne geçmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu bileşenler ile Dünya çapındaki prestijli projelerde yer almak firmamızın sağladığı en büyük başarılardandır. Bugün Lütfi Takavcı Mermer sağladığı istihdam, oluşturduğu kalite ve ülke ihracatında bulunduğu katkının yanında sektöründe ve dünya çapında bir marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.” İfadelerini kullandı. (Murat Özel)
4102 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KONYA ⇓
İmsak 04:51
Güneş 06:16
Öğle 12:56
İkindi 16:31
Akşam 19:22
Yatsı 20:41
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 3.4321     EURO 4.0965     IMKB 109704     ALTIN 147,771    
19°KONYA     Aktif Anket Yok...