Anasayfa » EĞİTİM
Beyşehir’e AÖF Sınav Merkezi Müjdesi
AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Konya’nın Beyşehir ilçesinin ÖSYM sınav merkezinin ardından Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav merkezi de olacağını söyledi.
Huğlu Meslek Yüksekokulu’nda mezuniyet
Selçuk Üniversitesi Huğlu Meslek Yüksekokulu’nda 2015-2016 eğitim yılının sonuna gelinmesiyle beraber düzenlenen mezuniyet törenine Beyşehir Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Yalçın Urlu, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Şahin, Askerlik Şubesi Başkanı Alper Arıkan, Huğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mustafa Arslan,
Beyşehir Fetullah Bayır Fen Lisesi'nden başarı
Beyşehir Fettullah Bayır Fen Lisesi öğrencileri yeni bir başarıya daha imza atarak, uluslararası bir yarışmada ülkemizi temsil edecekler.
TOKİ öğrencisi Bedirhan BEKMEZCİ 3. oldu
İlçemiz TOKİ Ortaokulu 5. Sınıf Öğrencilerinden Bedirhan BEKMEZCİ Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı Verimlilik Genel Müdürlüğünün Türkiye çapında düzenlediği kısa film ve fikir yarışmasında enerji verimliliği, doğa dostu fikirler dalında yapmış olduğu çalışmayla Türkiye üçüncülüğünü elde etti.
Ali Rıza Celeboğlu Ortaokulu Bilgi Yarışmasında 2. Oldu
Ortaokul 6. Sınıf öğrencilerinin sosyal kültürel yönlerini geliştirmek, bilgilerini yarışma ortamında pekiştirmek, sosyal sorumluluklarını artırmak, kendilerine olan özgüvenini artırmak, bilgilerini se
Ali Akkanat Anadolu, Şenlikte Roketler Uçurdu
Beyşehir’de, lise öğrencilerinin hazırladığı roketlerin uçurulduğu “roket şenliği” etkinliği ilçe protokolü ve katılımcıların yoğun ilgisini çekti.
Beyşehir ÖSYM Sınav Merkezi Oldu
AK Parti Konya Milletvekili ve MKYK Kurulu Üyesi Mehmet Babaoğlu, Konya’nın Beyşehir, Derebucak, Hüyük ile Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçeleri başta olmak üzere çevre ilçe, köy ve mahallelerinin yararlanacağı ÖSYM Sınav Merkezleri arasına Beyşehir’in de alındığını söyledi.
Beyşehir'de Otizme dikkat için el izlerini bıraktılar
Beyşehir ilçesinde, engelli öğrenciler otizm konusunda farkındalık oluşturmak için hazırlanan afiş üzerine el izlerini bıraktı.
Öğrenimini gördüğü liseye müdür oldu
Beyşehir Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevine atanan okulun coğrafya öğretmenlerinden Musa Göker yeni görevine başladı.
Fetullah Bayır Fen Lisesi Öğencisi Akkuş İl Birincisi
Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürüttüğü Eğitimde Kaliteyi İyileştirme (EKİP 42) ve Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Medeniyet Okulu Projeleri kapsamında düzenlenen “Sevdiğin Kitabı Anlat” isimli resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren eserlerin sergi ve ödül töreni, Koyunoğlu Müzesi’nde 01 Nisan 2016 tarihinde yapıldı.
KONYA ⇓
İmsak 04:51
Güneş 06:16
Öğle 12:56
İkindi 16:31
Akşam 19:22
Yatsı 20:41
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 3.4321     EURO 4.0965     IMKB 109704     ALTIN 147,771    
19°KONYA     Aktif Anket Yok...