Anasayfa » EKONOMİ
Panko Birlik; Şeker Fabrikaları’nın Tümüne Talibiz
Türk Şeker’e bağlı şeker fabrikalarının özelleştirilmesinin yeniden gündeme gelmesi dolayısıyla kamuoyunu doğru bilgilendirmek amacıyla bir basın açıklaması yapan Pankobirlik, özelleştirmeye karşı olmadıklarını vurguladı ve özelleştirme modeline karşı olduklarını bildirdi.
Konya Şeker’den avans ödemesi
Konya Şeker A.Ş. bahar aylarında çiftçiye verdiği mazot, gübre ve tohum avansından sonra şimdi de, 35 milyon 111 bin 949 TL nakdi avans ödüyor.
Konuk; “Vaz geçmek yok ille de üretim, mutlaka üretim”
Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen“Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor” 2016 Konferansı ve Fuarı İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde başladı.
Beyşehir'de Vergi Haftası etkinlikleri sürüyor
Toplumun tüm kesimlerinde vergi bilincinin geliştirilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl Şubat ayının son haftası Vergi Haftası olarak kutlanmakta.
Konya Şeker Sevinci Katmerledi
Türkiye genelinde yaşanan olumsuz iklim şartları yüzünden pancardaki polar ve verim düşüklüğü geçen yıl olduğu gibi bu kampanya döneminde de yaşandı. Pancarın ülke genelindeki polar ortalaması 15.17’yi bulurken, Konya Şeker’de ise bu oran 16.21 olarak gerçekleşti.
Beyşehir Ticaret Odası’na akreditasyon
Beyşehir Ticaret Odası (BTO), Ankara’da gerçekleştirilen 11.dönem akreditasyon sertifikası töreninde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon belgesini aldı.
Konya Şeker’den 31 milyon lira bayram avansı
Konya Şeker A.Ş. üreticilere Kurban Bayramı öncesi 31 milyon 800 bin liralık nakdi avans verdi.
Şeker üreticinin yüzünü güldürdü
Konya Şeker 44 yağlı ayçiçeği avans fiyatını bir önceki yıla göre 350 TL artışla 1.650 TL olarak açıkladı.
Konya Panko’nun 63. Olağan Mali Genel Kurulu Yapıldı
Konya Şeker’in şeker ambarında gerçekleştirilen binlerce üreticinin katıldığı genel kurulda gündem maddelerinin tümü oy birliğiyle kabul edilirken, toplantıya üreticilerin yanı sıra, çok sayıda belediye başkanı ve sivil toplum örgütlerinin yöneticileri katıldı. Kooperatifin mali tablolarının değerlendirildiği toplantıda büyüme rakamları dikkat çekerken, yönetim ve denetim kurulları ile hesaplar oy
Beyşehir - Konya Şeker’denBayram Öncesi Çifte Avans
Üreticilerine düzenli avans ödemesi gerçekleştiren ve bu yönüyle avans desteğini adeta maaş ödemesi haline dönüştüren Konya Şeker, üreticilere daha 15 gün önce 31.8 milyon liralık nakdi avans verirken, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi çifte avans müjdesiyle üreticilerin yüzünü güldürdü.
KONYA ⇓
İmsak 04:51
Güneş 06:16
Öğle 12:56
İkindi 16:31
Akşam 19:22
Yatsı 20:41
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 3.4321     EURO 4.0965     IMKB 109704     ALTIN 147,771    
19°KONYA     Aktif Anket Yok...