Karakter Boyutu A A A
Beyşehir- Mustafa Akış Gembos Yolu İnşaatını İncel
08 Mayıs 2012 Salı 15:39

Beraberinde kalabalık bir heyetle Gembos Yolu inşaatında incelemelerde bulunan Milletvekili Akış, uzun zamandır ilçemizin ve bölgenin kanayan yarası olan, bölgemizin hayali Gembos Yolu'nda görüldüğü g

Ak Parti Konya Milletvekili hemşehrimiz Mustafa Akış geçtiğimiz hafta içinde bir takım gezi ve incelemelerde bulunmak üzere ilçemize gelmişti.

Siyaset akademisi ve Seydişehir programı ardından da sanayi sitesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen milletvekili Akış, bu programlarının akabinde hafta sonu Pazar günü de yapımı devam eden Gembos Yolu inşaatına zaman ayırdı.

Beraberinde Ak Parti Beyşehir İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı, Derebucak Belediye Başkanı Bahattin Özdemir, Ak Parti Derebucak ilçe Başkanı Adem Sütçü, Akçabelen Belediye Başkanı Hasan Sayın, Çamlık Belediye Başkanı Ali Özdemir, Pınarbaşı Belediye Başkanı Şevket Çetin, Ormana Belediye Başkanı Mehmet Ayhan Keskin, Ak Parti Beyşehir Yönetim Kurulu üyeleri ile Konya Antalya Yolu inşaat şantiyesini ziyaret eden Milletvekili Mustafa Akış, uzun zamandır ilçemizin ve bölgenin kanayan yarası olan, bölgemizin hayali Gembos Yolu'nda görüldüğü gibi ciddi bir mesafe kaydettik. Yapılan bu çalışmaları teşkilatımızla birlikte yerinde görmek, hem de yapımını üstlenen firma yetkilileri ile yol gidişatı hakkında bilgi almak için bir ziyaret gerçekleştirdik. İnşallah Beyşehirimiz'in ve bölgemizin hayali olan İç Anadoluyu Akdenize bağlayan muhteşem bir doğa güzelliğine sahip olan bu coğrafyadan Akdenize rahat ve huzurlu bir şekilde ulaşılacak dedi.

Yol yapım işini üstelenen müteahhit firma sahibi de yaptığı açıklamada, geçtiğimiz yıl çalışmalarına başladığımız Gembos Yolunda ciddi bir mesafe kaydettik. Bu yıl da yolun büyük bir bölümünü tamamlayacağız. Yapımın üstlenmiş olduğumuz Gembos Yolunun Antalya il sınırına kadar olan bölümünü de inşallah önümüzdeki yıl içinde bitirip teslim edeceğiz dedi.


1536 defa okundu...
»
»
»
»
»
»
»
»
Son 7 gün içinde yorumlanmış haber bulunamadı.
Tüm yazarlar ALINTI YAZILAR  
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
Tüm hakları sakldır
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Beyşehirin Sesi Gazetesi
Telefon: 0332 512 4149
Eposta: haber@beysehirinsesi.com