BEYŞEHİR- MUSTAFA AKIŞ GEMBOS YOLU İNŞAATINI İNCEL

Beraberinde kalabalık bir heyetle Gembos Yolu inşaatında incelemelerde bulunan Milletvekili Akış, uzun zamandır ilçemizin ve bölgenin kanayan yarası olan, bölgemizin hayali Gembos Yolu'nda görüldüğü g

08 Mayıs 2012 Salı 15:39 < GÜNCEL

Ak Parti Konya Milletvekili hemşehrimiz Mustafa Akış geçtiğimiz hafta içinde bir takım gezi ve incelemelerde bulunmak üzere ilçemize gelmişti.

Siyaset akademisi ve Seydişehir programı ardından da sanayi sitesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen milletvekili Akış, bu programlarının akabinde hafta sonu Pazar günü de yapımı devam eden Gembos Yolu inşaatına zaman ayırdı.

Beraberinde Ak Parti Beyşehir İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı, Derebucak Belediye Başkanı Bahattin Özdemir, Ak Parti Derebucak ilçe Başkanı Adem Sütçü, Akçabelen Belediye Başkanı Hasan Sayın, Çamlık Belediye Başkanı Ali Özdemir, Pınarbaşı Belediye Başkanı Şevket Çetin, Ormana Belediye Başkanı Mehmet Ayhan Keskin, Ak Parti Beyşehir Yönetim Kurulu üyeleri ile Konya Antalya Yolu inşaat şantiyesini ziyaret eden Milletvekili Mustafa Akış, uzun zamandır ilçemizin ve bölgenin kanayan yarası olan, bölgemizin hayali Gembos Yolu'nda görüldüğü gibi ciddi bir mesafe kaydettik. Yapılan bu çalışmaları teşkilatımızla birlikte yerinde görmek, hem de yapımını üstlenen firma yetkilileri ile yol gidişatı hakkında bilgi almak için bir ziyaret gerçekleştirdik. İnşallah Beyşehirimiz'in ve bölgemizin hayali olan İç Anadoluyu Akdenize bağlayan muhteşem bir doğa güzelliğine sahip olan bu coğrafyadan Akdenize rahat ve huzurlu bir şekilde ulaşılacak dedi.

Yol yapım işini üstelenen müteahhit firma sahibi de yaptığı açıklamada, geçtiğimiz yıl çalışmalarına başladığımız Gembos Yolunda ciddi bir mesafe kaydettik. Bu yıl da yolun büyük bir bölümünü tamamlayacağız. Yapımın üstlenmiş olduğumuz Gembos Yolunun Antalya il sınırına kadar olan bölümünü de inşallah önümüzdeki yıl içinde bitirip teslim edeceğiz dedi.

31683 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KONYA ⇓
İmsak 06:08
Güneş 07:29
Öğle 13:11
İkindi 16:10
Akşam 18:39
Yatsı 19:55
DÖVİZ KURLARI
USD 3.6361     EURO 3.8595     IMKB 88830     ALTIN 144,433    
KONYA     Aktif Anket Yok...