BEYŞEHİR - POLAT YETKİN, SİVİL TOPLUMLA BİRARAYA G

Ak Parti Beyşehir Belediye Başkan Aday Adayı Polat Yetkin, Beyşehir, Hüyük ve Derebucak İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Platformu mensubu, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri il

11 Kasım 2013 Pazartesi 22:39 < SİYASET

Ak Parti Beyşehir Belediye Başkan Aday Adayı Polat Yetkin, Beyşehir, Hüyük ve Derebucak İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Platformu mensubu, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Yalı Balıkevi’nde verilen yemeğe ilçe Belediye Başkan Aday Adayı Polat Yetkin, platforma mensup oda, dernek ve sendika başkanlarından oluşan sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Yetkin, bir süre önce onurlu bir göreve talip olduğunu anımsattı. Beyşehir’e güzel hizmetler yapacağına inandığı için bu göreve talip olduğunu belirten Yetkin, bölgede sivil toplum kuruluşlarıyla geçen 2,5 yıllık süre içerisinde bugüne kadar birlik beraberlik içerisinde hareket ettiklerini belirterek, "Olur da bu görev bize verilecek olursa, seçilirsek sizlerle bize yol göstermeniz ve desteğinizle birlikte Beyşehir için güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum"dedi.

Beyşehir’de bugüne kadar birçok konuda hep birlikte hareket edildiğini vurgulayan Yetkin, "Birçok konuda hep birlikte hareket ettik, düşündük, hep birlikte karara vardık. Ve hamdolsun bu süreç içerisinde hiç yanlış bir iş yapmadık, bundan sonra yapmayacağımıza da inanıyorum. Bana her konuda vereceğiniz desteğe veya göstereceğiniz güzel fikirlere, yola şimdiden teşekkür ediyorum."diye konuştu.

Yetkin, davetlilere yemeğe katıldığından ötürü teşekkür ederken, sözlerine şöyle tamamladı: "Size samimiyetle söylüyorum, sadece şunu bilmenizi istiyorum; her arkadaşımız ayrı bir değer, bu göreve olur veya olmaz gelecek olursam, ben sizleri mahçup etmeyeceğim. Buna yürekten inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Beyşehir, Hüyük, Derebucak İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu adına konuşan Beyşehir Ticaret Odası Başkanı Salih Gül ise, bölgedeki sivil toplum kuruluşlarını böyle bir akşam yemeğinde bir araya getirdiğinden dolayı Yetkin’e teşekkür etti. Yetkin’le, sivil toplum kuruluşları platformunun kuruluşundan bu yana beraber çalıştıklarını anlatan Gül, "Biz talip olduğu bu görevde kendisine başarılar diliyoruz. Bunlar, nasip kısmet işidir. Biz sadece şunu söyleriz; inşallah hayırlısı olur, hayırlıysa olsun diyoruz. Bizlerin de STK olarak Beyşehir’in iyiliğine, güzelliğine, Beyşehir’e yakışan her şeyde birlik beraberlik içerisinde hareket ettiğimizi zaten herkes biliyor. İnşallah nasip olur bu göreve gelirlerse de, aynı istişarelerle bildiklerimizi Beyşehir adına güzel olan her şeye yardımcı olmaya hazırız. Bu yolda kendisine başarılar diliyorum."şeklinde konuştu.

19244 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
KONYA ⇓
İmsak 03:45
Güneş 05:31
Öğle 13:03
İkindi 16:53
Akşam 20:22
Yatsı 21:58
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 3.5754     EURO 4.0805     IMKB 104057     ALTIN 140,586    
25°KONYA     Aktif Anket Yok...