KIZILAY'DA NURETTİN KOÇER YENİDEN BAŞKAN

Türk Kızılayı Beyşehir Şubesi Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Toplantıda ilçe başkanlığına Nurettin Koçer tekrar seçildi.

23 Şubat 2016 Salı 11:10 < GÜNCEL
Türk Kızılayı Beyşehir  Şubesi Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Toplantıda ilçe başkanlığına Nurettin Koçer tekrar seçildi. 
Genel kurul geçtiğimiz cumartesi günü Ali Bilir Otel toplantı salonunda üyelerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Saat 13.30’da başlayan genel kurula, saygı duruşunda bulunulması,  İstiklal Marşının okunması ve divan başkanlığının oluşturulmasıyla başlandı.
Türk Kızılayı Beyşehir Şube Başkanı Nurettin Koçer’in faaliyet raporunu okumasının ardından son üç yıl içinde yapılan faaliyetleri anlattı. Koçer, faaliyetler içerisinde ihtiyaç sahiplerine yapılan gıda ve diğer yardımların yanında kan bağışının da ilçede iyi derecede  ilgi gördüğünün altını çizdi. Koçer’in yönetim ve denetim kurulu raporlarını okumasının ardından genel kurulda daha sonra oy kullanma işlemine geçildi. Tek liste ile gidilen seçimlerde Kızılay Beyşehir Şubesi’nin toplantıya katılan tüm üyelerin tamamının oyunu alan Nurettin Koçer yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.
Başkan Koçer, kendisini bir kez daha Türk Kızılayı Beyşehir Şube Başkanlığına seçen üyelere teşekkür ederek, bundan sonra da ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve diğer yardımları sürdürmeye devam edeceklerinin altını çizdi. 
Genel Kurul sonrası oluşan yeni yönetim ve denetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluşuyor.
Yönetim Kurulu Asil Üyeler.
Nurettin Koçer, İbrahim Bülbül, Cahit Ceylan, Hamdi Ecevit, Zafer Bülbül
Denetim Kurulu Asil Üye
Selahattin Mızrak
Yönetim Kurulu Yedek  Üyeler
Kamil Akay, Muhlis Başer, Ahmet Efel, Aziz Ceylan, Nevzat Bedel
Denetim Kurulu Yedek Üye İsmail Siper
2584 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Sadık - 24 Mart 2016 Perşembe 15:06
    Hocam hayırlı olsun inşallah.
KONYA ⇓
İmsak 04:51
Güneş 06:16
Öğle 12:56
İkindi 16:31
Akşam 19:22
Yatsı 20:41
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 3.4321     EURO 4.0965     IMKB 109704     ALTIN 147,771    
19°KONYA     Aktif Anket Yok...