BEYŞEHİR LİSESİ’NDE BÜYÜK BULUŞMA

Beyşehir ilçesinin en köklü liselerinden Beyşehir Lisesi, mezun ve mensuplarını pilav günü etkinliğinde buluşturuyor.

21 Haziran 2016 Salı 01:11 < BÖLGE HABER
Beyşehir ilçesinin en köklü liselerinden Beyşehir Lisesi, mezun ve mensuplarını pilav günü etkinliğinde buluşturuyor.
Halen Beyşehir Anadolu Lisesi olarak ve ilk mezunlarını da 1962-1963 eğitim öğretim yılında veren bir zamanların Beyşehir Lisesi, önümüzdeki günlerde çok önemli bir buluşma etkinliğine imza atıyor.
Beyşehir Anadolu Lisesi Müdürü Musa Göker, 8 Temmuz  Cuma günü saat 14.00’te yapılacak pilav günü etkinliğinde Beyşehir Lisesi’nden mezun olan ve okul mensubu olan kuşakları biraraya getirmeyi amaçladıklarını söyledi.
Okulun bahçesinde gerçekleştirecekleri etkinlikte yaklaşık 2-3 bin arasında mezunu buluşturmayı hedeflediklerini aktaran Göker, şunları kaydetti:
“Beyşehir Lisesi Mezunları ve Mensupları Pilav Günü’ etkinliğimize  tüm okul mezunlarımızı ve mensuplarımızı davet ediyoruz. Okumanın ayrıcalık olduğu Beyşehir Lisesi’nde ‘sen de katıl, anılarını canlandır, dönem arkadaşlarını bul’ sloganıyla gerçekleştireceğimiz buluşma etkinliğine yoğun bir katılım bekliyoruz. 
Hep özlenen, beklenen ve istenilen bu etkinliği inşallah her yıl geleneksel hale getirmeyi arzu ediyoruz. Sadece yurtiçinden değil, kendilerine ulaştığımız ve katılacaklarını söyleyen yurtdışından da okulumuzun mezun ve mensubu olan isimleri Beyşehir’imizde ağırlayacağız.  Bu etkinlik okulumuzdan mezun olan tüm kuşakları inşallah biraraya getirecek. Ben de bu okuldan mezun bir idareci olarak şimdiden heyecanlanıyorum. Aynı şekilde, organizeyi tertip eden isimler arasında yer alan müdür yardımcımız Durmuş Ali Metli, rehber öğretmenimiz Sinan Mutlu, beden eğitimi öğretmenlerimiz Ahmet Keleş ve Osman Nuri Kalaycı, felsefe öğretmenimiz Yalçın Kaçar’la birlikte kusursuz bir etkinlik olması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.” dedi. 
2556 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Adem Acarlı - 07 Temmuz 2016 Perşembe 17:44
    Güzel bir faaliyet, umarım devamı gelir.
KONYA ⇓
İmsak 04:51
Güneş 06:16
Öğle 12:56
İkindi 16:31
Akşam 19:22
Yatsı 20:41
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 3.4321     EURO 4.0965     IMKB 109704     ALTIN 147,771    
19°KONYA     Aktif Anket Yok...