Anasayfa » BÖLGE HABER
Büyükşehir’de, Beyşehir’de karda kayboldu
Büyükşehir Yasasıyla birlikte Konya Büyükşehir’e bağlanan İlçemiz Beyşehir’in ana caddeleri ve bağlı mahalle yolları, Büyükşehir Belediyesinin yol ağında olmasına rağmen zamanında yaya ve araç trafiğine açılamadı. Karlı, buzlu ve yer yer balçık oluşmuş yollarda vatandaşlar günü birlik işlerini çözebilmek için bin bir uğraş ve rezilliklere rağmen karla mücadele etmeye çalıştı. Deyim yerinde ise, va
Beyşehir’e yeni nazım imar planı
Beyşehir ilçesinde düzenlenen toplantıda, 1/5 binlik nazım imar planı masaya yatırıldı.
Kaymakam’dan, Milli Eğitime Ziyaret
Beyşehir İlçe Kaymakamlığı’na atandıktan sonra yeni görevine başlayan İlçe Kaymakamı Muzaffer Şahiner, kamu kurumlarını ziyaret ediyor.
Beyşehir’de 3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı yapıldı
Beyşehir’de Evrensel Medeniyet Hareketi Enstitüsü tarafından “3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı” düzenlendi.
Beyşehir’de Diyabet Farkındalık Günü
Beyşehir ilçesinde, Dünya Diyabet Farkındalık Günü etkinlikleri kapsamında çeşitli programlar düzenleniyor.Beyşehir İlçe sağlık Müdürü Dr. Durmuş Ali Turgut, sağlık personeli ile birlikte farkındalık günü çerçevesinde diyabet hastalığına yönelik mesajlar içeren kıyafetler giyen bir g
Beyşehir'de Sera ve Arıcılara Proje Desteği
Beyşehir ilçesinde arıcılık ve seracılık yapacak üretici ve yetiştiricilere istifade edecekleri projeler çerçevesinde eğitim verildi.
Savunma Sanayii Müsteşarı İsmail Demir, Huğlu ve Üzümlü’de
Savunma Sanayii Müsteşarı İsmail Demir, “Şu günlerde 7.62, 5.56 tüfek ithalatımız var. Boş alanları görmek ve oraya girmek önemli. Ayrıca daha yüksek kalibrede silahlara ihtiyacımız var” dedi.
Konya Şeker’den anlamlı destek
Organ Bağışı Haftası dolayısıyla 3 bin 20 Konya Şeker çalışanı organlarını bağışlama kararı aldı. PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, Konya Şeker olarak sadece çevre ve eğitim değil sağlıkta da sosyal sorumluluk çalışmaları devam edeceklerini söyledi.
Beyşehir'deki“Leylekler Vadisi” kitaplaşacak
Beyşehir ilçesinin son yıllarda gözde çekim merkezi haline gelen “Leylekler Vadisinde” yaşam süren leyleklerin estetik ve sanatsal fotoğraf görselleri kitap haline gelecek.
Beyşehir Ticaret Odası ile İş Bankası Arasında Protokol İmzalandı
Beyşehir Ticaret Odası ile Türkiye İş Bankası arasında oda üyelerine daha uygun koşullarda kredi kullandırmaya yönelik olarak protokol imzalandı.
KONYA ⇓
İmsak 06:31
Güneş 07:57
Öğle 13:07
İkindi 15:40
Akşam 18:03
Yatsı 19:23
DÖVİZ KURLARI
USD 3.7663     EURO 3.9882     IMKB 81618     ALTIN 145,704    
KONYA     Aktif Anket Yok...