Anasayfa » BÖLGE HABER
Beyşehir’de 3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı yapıldı
Beyşehir’de Evrensel Medeniyet Hareketi Enstitüsü tarafından “3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı” düzenlendi.
Beyşehir’de Diyabet Farkındalık Günü
Beyşehir ilçesinde, Dünya Diyabet Farkındalık Günü etkinlikleri kapsamında çeşitli programlar düzenleniyor.Beyşehir İlçe sağlık Müdürü Dr. Durmuş Ali Turgut, sağlık personeli ile birlikte farkındalık günü çerçevesinde diyabet hastalığına yönelik mesajlar içeren kıyafetler giyen bir g
Beyşehir'de Sera ve Arıcılara Proje Desteği
Beyşehir ilçesinde arıcılık ve seracılık yapacak üretici ve yetiştiricilere istifade edecekleri projeler çerçevesinde eğitim verildi.
Savunma Sanayii Müsteşarı İsmail Demir, Huğlu ve Üzümlü’de
Savunma Sanayii Müsteşarı İsmail Demir, “Şu günlerde 7.62, 5.56 tüfek ithalatımız var. Boş alanları görmek ve oraya girmek önemli. Ayrıca daha yüksek kalibrede silahlara ihtiyacımız var” dedi.
Konya Şeker’den anlamlı destek
Organ Bağışı Haftası dolayısıyla 3 bin 20 Konya Şeker çalışanı organlarını bağışlama kararı aldı. PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, Konya Şeker olarak sadece çevre ve eğitim değil sağlıkta da sosyal sorumluluk çalışmaları devam edeceklerini söyledi.
Beyşehir'deki“Leylekler Vadisi” kitaplaşacak
Beyşehir ilçesinin son yıllarda gözde çekim merkezi haline gelen “Leylekler Vadisinde” yaşam süren leyleklerin estetik ve sanatsal fotoğraf görselleri kitap haline gelecek.
Beyşehir Ticaret Odası ile İş Bankası Arasında Protokol İmzalandı
Beyşehir Ticaret Odası ile Türkiye İş Bankası arasında oda üyelerine daha uygun koşullarda kredi kullandırmaya yönelik olarak protokol imzalandı.
Beyşehir’de Müslüman Oldular
Danimarkalı Peter Eigtved ve İngiliz Burcu Karaboyun, Konya’nın Beyşehir ilçesindeki müftülükte düzenlenen ihtida töreninin ardından Müslüman oldu.
Konuk, ‘Konya Şeker çiftçinin işi büyüsün diye yatırım yapar’
Konya Şeker bağı bahçeyi büyütmek, bölge meyveciliğine de kol kanat germek için Meyve Suyu, Sirke ve Pekmez Üretim Tesisini üretime başlattı. Konya Şeker, Konya ve Karaman’ın Bozkır, Güneysınır, Hadim, Taşkent, Yalıhüyük, Ermenek, Başyayla, Sarıveliler ve Ahırlı ilçeleri ile bu bölgede üretilen üzüm, elma gibi ürünleri alarak işleyecek.Gıda sektöründe hızla büyüyen ve raflardaki ürün portföyünü T
Beyşehir’de Kızılay Haftası Etkinlikleri
Türkiye Kızılay Derneği Beyşehir Şubesi üyeleri ilçedeki Palyatif Bakım Merkezi’nde tedavi gören yaşlı hastaları ziyaret etti.
KONYA ⇓
İmsak 06:08
Güneş 07:35
Öğle 12:44
İkindi 15:18
Akşam 17:41
Yatsı 19:01
DÖVİZ KURLARI
USD 3.4405     EURO 3.6460     IMKB 74363     ALTIN 131,494    
13°KONYA     Aktif Anket Yok...