Anasayfa » SİYASET
Recep Konuk yeniden aday adayı
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, 1 Kasım’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için adaylık başvurusunu yine kendisi gibi Karaman Milletvekili Recep Şeker ile birlikte yaptı.
Beyşehir’de kimler hangi partiden aday adayı olacak!..
1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekili erken genel seçimleri için partilerde aday adaylık süreci devam ederken 7 Hazirandaki seçimlerde Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu milletvekili seçilirken Eczacı Süleyman Şenol’da yüzde 0,5’lik yani, altı bin 300 eksik oy farkı ile milletvekili seçilme şansını kaybetmişti.
Beyşehir - Şenol, MHP’den aday adaylığını açıkladı
Geçtiğimiz hafta sonu aday adaylığını duyuran MHP Konya Milletvekili aday adayı Beyşehirli hemşehrimiz Eczacı Süleyman Şenol geçtiğimiz gün MHP İl Başkanlığında bir basın toplantısı düzenledi.
Beyşehir - Muammer Muşmal, 'MHP'den Aday Adayıyım'
Gazetemizi ziyaret eden MHP Milletvekili Aday Adayı Beyşehirli hemşehrimiz Muammer Muşmal; ‘7 Haziran seçimleri diğer seçimlere nazaran Türkiye için çok daha önemli. Vatanın bütünlüğü, halkın birliği için yolsuzluğa, hırsızlığa, kötü gidişe dur demek için MHP’ye oy vermeye çağırıyorum.’ dedi.
Beyşehir - Recep Konuk resmen aday adayı
Konuk açıklamasında “Bardağınız küçükse deryayı suçlamaya hakkınız olmaz” diyerek şu ifadelere yer verdi:Türkiye 7 Haziran’da yani yaklaşık 3,5 ay sonra bir kez daha sandık başına gidecek ve milletimiz sandık vasıtasıyla iradesini ortaya koyacak. Milletimizin tarih yolculuğunda, önemli bir eşiği daha 7 Haziran’da geçeceğiz. Milletimiz 7 Haziran’da kendisini dünya milletler ailesi arasında daha it
Beyşehir - Mehmet Babaoğlu aday adaylığı için isti
Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu, Ak Parti Konya Milletvekili aday adayı olmak için görevinden ayrıldı.
Beyşehir - Alper Gedik MHPden Milletvekili aday ad
Beyşehirli hemşehrimiz Dr. Alper Gedik, 7 Haziran seçimleri için MHPden Konya Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
Beyşehir - Recep Konuktan aday adaylığı istifası
Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, Pankobirlikten istifa etti. Konuk, milletvekili Aday Adaylığını açıkladı
Beyşehir - Beyşehirli Merkez Valisi Muammer Muşmal
Merkez Valisi Beyşehir hemşehrimiz Muammer Muşmal, milletvekilliği aday adaylığı sebebiyle görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Beyşehir - AK Parti Beyşehirden Ankara Ziyareti
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ve AK Parti Yürütme Kurulu üyeleri Ahmet Muslu, Üzeyir Yaşar, Abdullah Uyar ve Mehmet Şan çeşitli temaslarda bulunmak üzere
KONYA ⇓
İmsak 04:40
Güneş 06:10
Öğle 12:56
İkindi 16:33
Akşam 19:29
Yatsı 20:52
DÖVİZ KURLARI
USD 2.9475     EURO 3.3105     IMKB 73.656     ALTIN 107,502    
32°KONYA     Aktif Anket Yok...