Anasayfa » SİYASET
Hüsnü Bozkurt’tan, CHP İlçe Başkanı Rıdvan Şenyurt’a ziyaret
Daha önceki Beyşehir İlçe Başkanı Nevzat Aras ve yönetim kurulunun ilçe teşkilat görevini bırakmasının ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konya il Başkanlığı’nca yeni bir ilçe yönetimi atandı.
Şenol'dan adaylık açıklaması
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Konya Milletvekili adayları belirlendi. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol, listenin hayırlı olmasını diledi. İlçe Başkanı Mustafa Şenol şunları kaydetti:
Babaoğlu, Doğalgazda çalışmalar başlıyor
Ak Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, “Makamında ziyaret ettiğimiz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız, BOTAŞ Genel Müdürümüze çalışmaların başlatılması talimatını verdiler. İnşallah önce projelendirme, akabinde de doğalgaz getirme çalışmaları başlayacak.” açıklamasında bulundu.
Eczacı Süleyman Şenol yeniden aday adayı
7 Haziran’daki seçimlerde altı bin 300 oy eksiği yani, yüzde 0,5 ile milletvekili olma şansını kaçıran Beyşehirli hemşehrimiz Eczacı Süleyman Şenol 1 Kasım’da yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde tekrar MHP’den Konya Milletvekili aday adayı oldu.
Ak Partiden mürcaat eden Beyşehirli aday adayları belli oldu
Bölgemizden beş isimde aday adaylığı için başvuruda bulundu. Bu isimlerden biri de mevcut Ak Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu. Beyşehir ve bölgesi doğumlu milletvekili aday adayı olan diğer isimler şöyle: Şakir Mehmet Arıcan, Mevlüt Asar, Kadir Yılmaz, Veysel Duymaz, Hasan Hüseyin Sodan, Mustafa Akış, Tülay Çakır ve Gülay Samancı.
Recep Konuk yeniden aday adayı
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, 1 Kasım’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için adaylık başvurusunu yine kendisi gibi Karaman Milletvekili Recep Şeker ile birlikte yaptı.
Beyşehir’de kimler hangi partiden aday adayı olacak!..
1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekili erken genel seçimleri için partilerde aday adaylık süreci devam ederken 7 Hazirandaki seçimlerde Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu milletvekili seçilirken Eczacı Süleyman Şenol’da yüzde 0,5’lik yani, altı bin 300 eksik oy farkı ile milletvekili seçilme şansını kaybetmişti.
Beyşehir - Şenol, MHP’den aday adaylığını açıkladı
Geçtiğimiz hafta sonu aday adaylığını duyuran MHP Konya Milletvekili aday adayı Beyşehirli hemşehrimiz Eczacı Süleyman Şenol geçtiğimiz gün MHP İl Başkanlığında bir basın toplantısı düzenledi.
Beyşehir - Muammer Muşmal, 'MHP'den Aday Adayıyım'
Gazetemizi ziyaret eden MHP Milletvekili Aday Adayı Beyşehirli hemşehrimiz Muammer Muşmal; ‘7 Haziran seçimleri diğer seçimlere nazaran Türkiye için çok daha önemli. Vatanın bütünlüğü, halkın birliği için yolsuzluğa, hırsızlığa, kötü gidişe dur demek için MHP’ye oy vermeye çağırıyorum.’ dedi.
Beyşehir - Recep Konuk resmen aday adayı
Konuk açıklamasında “Bardağınız küçükse deryayı suçlamaya hakkınız olmaz” diyerek şu ifadelere yer verdi:Türkiye 7 Haziran’da yani yaklaşık 3,5 ay sonra bir kez daha sandık başına gidecek ve milletimiz sandık vasıtasıyla iradesini ortaya koyacak. Milletimizin tarih yolculuğunda, önemli bir eşiği daha 7 Haziran’da geçeceğiz. Milletimiz 7 Haziran’da kendisini dünya milletler ailesi arasında daha it
KONYA ⇓
İmsak 05:28
Güneş 06:57
Öğle 11:57
İkindi 14:23
Akşam 16:45
Yatsı 18:07
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 2.9175     EURO 3.1948     IMKB 74.190     ALTIN 101,130    
KONYA     Aktif Anket Yok...