Anasayfa » SAĞLIK
Dünyagöz Konya, AÇILDI!
Türkiye’nin göz sağlığındaki güçlü ve global markası Dünyagöz Hastaneler Grubu, Konya’daki ilk hastanesinitüm Konyalıların hizmetine açtı. 20 yıldır göz sağlığı alanındaki son teknolojiyi ve yenilikleri hastalarıyla buluşturan Dünyagöz, binlerce vaka deneyimine sahip güçlü medikal kadrosu ve ileri teknolojik alt yapısıyla şimdide Konyalılara göz sağlığı hizmetini sunacak.
Madde bağımlılığına dikkat çekildi
Beyşehir ilçesinde, “Madde bağımlılığı bilincinin sağlanması” konulu konferans düzenlendi.
Beyşehir - MHP İlçe Teşkilatı Sordu; Hastane ne za
MHP Beyşehir İlçe Başkanlığı yazılı bir açıklama yaparak Beyşehire yapılması planlanan yeni hastane inşaatı ile ilgili verilen sözlerin ve vaatlerin koca bir yalan ibaret olduğunu belirtti.
Beyşehir - Beyşehirde aşı kampanyası
Beyşehir ilçesinde Toplum Sağlığı Merkezi tarafından ilçe genelindeki tüm ilkokul öğrencilerine yönelik aşı kampanyası düzenlendi.
Beyşehir - Hasta Ziyaret Saatleri Değişti!
Beyşehir Devlet Hastanesinde 12:3013:30 olan ziyaret saatleri hastaların yemek saatlerine rastladığı için 1 Aralık 2014 tarihinden itibaren 13:0014:00 saatleri arasına alındı.
Beyşehir - Hareketli yaşam için yürüdüler
Beyşehirde öğrenim gören ilk ve ortaöğretim çağındaki öğrenciler, sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen yürüyüş etkinliğine katıldı.
Beyşehir - Torku Günlük Süt çıktı
Avrupanın en büyük lezzet üssünü kuran Konya Şeker, süt ve süt ürünleri pazarındaki ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Torku Günlük Sütü tüketici ile buluşturan Konya Şeker, Türkiyede Günlük
Beyşehir - Hastane Ormanlık Alanda Yapılmalı
"Hastane projesi ile ilgili farklı alternatifler içerisinde biz hastanenin yapılacağı yer olarak bu ormanlık alanı tercih ettik" diyen Başkan Taşcı yaşanan süreci anlattı.
Beyşehir - Kesilme Riski Olan Bacak doku nakliyle
Konyada geçirdiği trafik kazasının ardından kesilme riski olan bacağı doku nakliyle kurtarılan şahıs, büyük mutluluk yaşadı.
Beyşehir- Beyşehirde Sağlık çalışanları da gönül e
Beyşehirde doktor, hemşire, hasta bakıcı gibi sağlık çalışanları da gönül elçisi oluyor.
KONYA ⇓
İmsak 04:51
Güneş 06:16
Öğle 12:56
İkindi 16:31
Akşam 19:22
Yatsı 20:41
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 3.4321     EURO 4.0965     IMKB 109704     ALTIN 147,771    
19°KONYA     Aktif Anket Yok...