Anasayfa » SİYASET
Konuk: Daha yapacağımız çok iş var
Ak Parti Karaman Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının yanı sıra Milli Savunma ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlıkları ile 7 kurum ve kuruluşun bütçesinin görüşüldüğü 2016 Yılı Bütçe Kanunu Tasarısı yedinci turunda TBMM Genel Kurulu’na hitaben konuşma yaptı.
Mesele dün ne olduğu değil, Yarın ne olacağıdır
AK Parti Karaman Milletvekilleri resmi kurum müdürleriyle bir araya geldi. TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Karaman Milletvekili Recep Konuk, sosyal ve ekonomik anlamda geliştirilecek projelerin hayata geçirilmesi noktasında herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirterek mazeret üretmeden Karaman’ın ve ülkenin
Hüsnü Bozkurt’tan, CHP İlçe Başkanı Rıdvan Şenyurt’a ziyaret
Daha önceki Beyşehir İlçe Başkanı Nevzat Aras ve yönetim kurulunun ilçe teşkilat görevini bırakmasının ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konya il Başkanlığı’nca yeni bir ilçe yönetimi atandı.
Şenol'dan adaylık açıklaması
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Konya Milletvekili adayları belirlendi. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol, listenin hayırlı olmasını diledi. İlçe Başkanı Mustafa Şenol şunları kaydetti:
Babaoğlu, Doğalgazda çalışmalar başlıyor
Ak Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, “Makamında ziyaret ettiğimiz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız, BOTAŞ Genel Müdürümüze çalışmaların başlatılması talimatını verdiler. İnşallah önce projelendirme, akabinde de doğalgaz getirme çalışmaları başlayacak.” açıklamasında bulundu.
Eczacı Süleyman Şenol yeniden aday adayı
7 Haziran’daki seçimlerde altı bin 300 oy eksiği yani, yüzde 0,5 ile milletvekili olma şansını kaçıran Beyşehirli hemşehrimiz Eczacı Süleyman Şenol 1 Kasım’da yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde tekrar MHP’den Konya Milletvekili aday adayı oldu.
Ak Partiden mürcaat eden Beyşehirli aday adayları belli oldu
Bölgemizden beş isimde aday adaylığı için başvuruda bulundu. Bu isimlerden biri de mevcut Ak Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu. Beyşehir ve bölgesi doğumlu milletvekili aday adayı olan diğer isimler şöyle: Şakir Mehmet Arıcan, Mevlüt Asar, Kadir Yılmaz, Veysel Duymaz, Hasan Hüseyin Sodan, Mustafa Akış, Tülay Çakır ve Gülay Samancı.
Recep Konuk yeniden aday adayı
AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, 1 Kasım’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için adaylık başvurusunu yine kendisi gibi Karaman Milletvekili Recep Şeker ile birlikte yaptı.
Beyşehir’de kimler hangi partiden aday adayı olacak!..
1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekili erken genel seçimleri için partilerde aday adaylık süreci devam ederken 7 Hazirandaki seçimlerde Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu milletvekili seçilirken Eczacı Süleyman Şenol’da yüzde 0,5’lik yani, altı bin 300 eksik oy farkı ile milletvekili seçilme şansını kaybetmişti.
Beyşehir - Şenol, MHP’den aday adaylığını açıkladı
Geçtiğimiz hafta sonu aday adaylığını duyuran MHP Konya Milletvekili aday adayı Beyşehirli hemşehrimiz Eczacı Süleyman Şenol geçtiğimiz gün MHP İl Başkanlığında bir basın toplantısı düzenledi.
KONYA ⇓
İmsak 04:51
Güneş 06:16
Öğle 12:56
İkindi 16:31
Akşam 19:22
Yatsı 20:41
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 3.4321     EURO 4.0965     IMKB 109704     ALTIN 147,771    
19°KONYA     Aktif Anket Yok...