Yüksel LALE

16 Mart 2015 Pazartesi 18:08 DİĞER KÖŞE YAZILARI

ÖRNEK İNSANLAR

Bazı değerler vardır unutulmaz… Yıllar geçse de sosyal doku içerisinde ilçemiz adına yaptığı eserler ve sosyal hizmetlerle anılırlar. Geçmiş denilince atamayla gelenler içerisinde aklımda kalan kaymakam Ertuğrul Taylan, Cengiz Cantürk ağabeylerle ilçe emniyet müdürlüğü yapmış olan Nevzat Ayar ağabey… Şimdilerde ise Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir…
Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir sosyal bir kişilik… Seçilmişlerimizden çok halkla iç içe… İlçemiz sorunlarının çözüm noktasında zaman zaman halkımızdan önde gelenleri ziyaret etmekte onlarla fikir alışverişinde bulunmakta ilçemizin gelişmesi noktasında dertlerimizi dert edinerek çözümler aramaktadır. Kendisine değer verdiğim ve takdir ettiğim şahsiyetlerden biridir.
Binbaşı Mustafa Özdemir aktif bir kişilik, halkın ve çevrenin sorunlarına duyarlı halkın askere bakış açısını olumlu yönde etkilemiş bir komutan… Vazifesine önem veren, doğru olanı yapmaya çalışan titiz bir insan… Kısaca vatandaşla ilgili değerli bir görev insanı… Memleketimizin dertleriyle dertlenip bu doğrultuda hizmet edebilenlere ne mutlu.
Güzel ilçemiz gelişmeye çok müsait sahte bir cennet görüntüsünde olmasına rağmen benim tespitlerime göre sivil toplum örgütlerimiz arasındaki iletişimsizlik AR-GE birimlerinin kurulamamış olması istediğimiz düzeyde gelişmemize sebep olmakta bir türlü atılım yapamamaktayız… Yöneticilerimiz halktan kopuk olmamalı halkla iç içe ilçemiz dertleriyle yoğrularak hizmet edebilmeli Sayın Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir beyin seçilmişlerimize de örnek olması temennisiyle her şey gönlünüzce olsun…
3791 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Sezai KAYA - 29 Temmuz 2016 Cuma 14:24
    Kimsenin hakkını yemeden ve taraf gözetmeden bu Vatana hizmet edenlerin değeri yaşanılan çevre halkından övgü alıyor ise demekki o kişi çalışkan ve dürüst kişilik sahibidir. Allah u Teala böyle insanların sayısını artırsın inşallah. Sen de kıymet bilip kaleme aldığından dolayı ayrıca teşekkürü hak ediyorsun. Selamlarımla.
  • Rafet Çankaya - 18 Ocak 2016 Pazartesi 15:36
    Öncelikli olarak selam ve saygılarımı sunarım. Değinmiş olduğunuz konu çerçevesinde hizmet edenler önce rağbet görmezler. Daha sonra değerleri anlaşılır. Beyşehir doğasıyla insanıyla değer yargılarıyla güzelliklerle dolu bir ilçe. Gelişmeye müsait bir ilçe, yalnız imarıyla yapılaşmasıyla yatırımlarıyla hak ettiği yere erişememiş bir ilçemiz. Bundan dolayı hizmet edenler ve edecekler takip edilmeli ve hesap sorulmalı. İyi işler yapanlarda ahde vefa örneği gösterilerek örnek gösterilmeli. Bu yazınızdan dolayı (ahde vefanız dan) teşekkür eder başarılar dilerim. Her şey sizlerinde gönlünce olsun.
KONYA ⇓
İmsak 04:51
Güneş 06:16
Öğle 12:56
İkindi 16:31
Akşam 19:22
Yatsı 20:41
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 3.4321     EURO 4.0965     IMKB 109704     ALTIN 147,771    
19°KONYA     Aktif Anket Yok...