Beyşehir TSO ile KTO arasında Ahilik protokolü

Beyşehir TSO ile KTO arasında Ahilik protokolü

Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası ( BTSO ) ile KTO Karatay Üniversitesi arasında Ahilik Protokolü imzalandı.
Protokol kapsamında, Beyşehir TSO üyelerinin birinci derece yakınları KTO Karatay Üniversitesi Lisans veya Önlisans programlarına kayıt yaptırmaları halinde öğrenim ücretinden 15 oranında ahilik bursu ile 8 eşit taksitte ödeme imkânından yararlanabilecek.
Beyşehir TSO üyelerinin Ahilik bursundan yararlanabilmeleri için, Beyşehir TSO’ya kayıtlı ve faal oda üyesi olduğunu gösteren güncel tarihli belgeleri her akademik yılbaşında yenilemesi ve birinci derece yakınların ilgili Nüfus Müdürlüğünden alacakları vukuatlı nüfus kaydı belgesinin aslını ibraz etmeleri gerekmektedir.
Beyşehir TSO Başkanı Mustafa AKBIYIK, “KTO Karatay Üniversitesi ile Ahilik Protokolü imzaladık. Üyelerimizin yararına olacak her projenin takipçisi olduğumuz gibi, onların yaşamlarını kolaylaştıracak faaliyetlerimize de devam ediyoruz. KTO Karatay Üniversitesi’ni tercih eden üyelerimizin birinci derece yakınları protokol kapsamında indirimden yararlanacak. Bundan sonra da üyelerimiz yararına anlaşmalarımız devam edecek. Hayırlı Uğurlu Olsun” dedi.