Parla: “Beyşehir’i MHP’nin kalesi yapacağız”

Parla: “Beyşehir’i MHP’nin kalesi yapacağız”

MHP Beyşehir İlçe Başkanı Nazım Parla, “İlk günkü heyecan ve aşkla cennet şehrimiz Beyşehir’i Milliyetçi hareketin kalesi yapmak üzere en hızlı şekilde göreve başlayacağız.” dedi.
MHP Genel Merkezi tarafından ilçe başkanlığı görevine atandıktan sonra  il teşkilatında düzenlenen törenin ardından mazbatasını teslim alarak göreve başlayan Parla, yeni yönetim kurulu üyeleriyle biraraya gelerek parti teşkilatında ilk toplantıyı gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Parla, daha sonra basın açıklamasında bulundu.
Parla, açıklamasında; “Tüm varlık ve benliğimizi adamış olduğumuz şehitlerimizin emaneti kutlu davamızın hizmetinde merhum başbuğumuz Sayın Alparslan Türkeş beyin izinde, Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin emrinde, ilk günkü heyecan ve aşkla cennet şehrimiz Beyşehir ‘i Milliyetçi Hareketin kalesi yapmak üzere En hızlı şekilde  göreve başlayacağız. Bunun için öncelikle partimize gönül vermiş dava arkadaşlarımızla ülkücü kardeşliği hukukumuzu tesis edeceğiz. Merhum Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’in “Bizim Siyasetten muradımız; milletimize hizmet ve Allah’ın rızasını kazanmaktır” sözünü kılavuz edinerek bilge liderimiz Sn. Dr. Devlet Bahçeli’nin emrinde muntazam planlı bir şekilde çalışarak başaracağız. Öncelikle Sayın Muzaffer Duymuş Bey’in başkanlığından önceki dönem yönetim kurulumuza ve bugüne kadar çizgisinden sapmamış cefakar, vefakâr tüm dava arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum.”ifadelerine yer verdi. (Cafer Kaşık)